Panele sterujące

Jeśli należysz do osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad domową technologią, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz u nas element automatyki, w który powinien być wyposażony każdy rekuperator - czyli domowe panele sterujące. Dzięki modułowi możesz na bieżąco nadzorować pracę urządzenia oraz dostosowywać ją do bieżących potrzeb. Pozwalają na przykład zmniejszyć lub zwiększyć temperaturę powietrza w obiegu.

Rozwiązania Prodmax Nano są dostępne w trzech wariantach: S, One i Color. Wyróżniają się niewielkimi rozmiarami - nie musisz się martwić, że zaburzą estetykę wystroju Twojego domu. Intuicyjne w obsłudze panele sterujące wymagają jedynie kilku kliknięć, aby szybko dopasować interesujące nas parametry i poprawić komfort termiczny we wnętrzu. Dzięki panelom sterującym rekuperatory stają się niezwykle przyjazne wszystkim domownikom.

Masz pytania dotyczące rozwiązań Prodmax? Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy Ci skomponować wydajny i prosty w obsłudze system oparty na urządzeniach z naszej oferty!