Przewody izolowane

Rekuperacja24 oferuje szeroki wybór różnorodnych elementów instalacji do montażu wentylacji, rekuperacji, a nawet kominków. Wśród artykułów dostępnych w asortymencie znalazły się również przewody izolowane wentylacyjne i kominkowe w kilku wariantach średnicy. Nasze rozwiązania są produkowane przez renomowaną markę Prodmax, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.

Do najważniejszych zalet artykułów z tej kategorii należy przede wszystkim ograniczenie strat cieplnych, co zwiększa energooszczędność budynków. W lecie z kolei zapobiegają przegrzewaniu się instalacji, co jest ważne przy użytkowaniu klimatyzacji. Przewody instalacyjne kominkowe i wentylacyjne sprawdzają się także świetnie w zapobieganiu kondensacji, dzięki czemu ograniczają negatywny wpływ wilgoci, a co za tym idzie - rozwój pleśni, grzybów i drobnoustrojów.

Jeśli szukasz świetnie wykonanych, łatwych w montażu i długowiecznych elementów do instalacji, wybierz ofertę sklepu internetowego Rekuperacja24. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz artykuły o świetnych parametrach technicznych.