Jaki rekuperator wybrać?

Wybór rekuperatora na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo prostą czynnością, gdyż z oznaczeń możemy sami śmiało wybrać model spełniający nasze oczekiwania. Jednak producenci rekuperatorów z wieloletnim doświadczeniem zalecają kontakt i fachowe doradztwo ze specjalistami w tej dziedzinie.

Warto zacząć od przygotowania projektu uzależnionego od powierzchni i rodzaju budownictwa. Na tej podstawie możliwe jest dokładne wyliczenie wskazujące idealną centrale dla danego budynku. Należy tu pamiętać, iż odpowiedni wybór rekuperatora będzie w przyszłości miał znaczenia na oszczędności i odpowiedni odzysk energii.

Producent oferowanych przez nas rekuperatorów Prodmax stawia na elastyczność i możliwość wyboru, dlatego w naszej ofercie są jednostki wentylacyjne wykonane z metalu oraz z epp. Oferowane przez nas rekuperatory mają bogate wyposażenie takie jak np. moduł wifi, sterowanie z poziomu aplikacji, szybka wymiana filtrów czy rozbudowany panel sterujący. Różnorodność i bogate wyposażenie centrali daje naszym klientom duży wybór i możliwości.
Dodatkowo każda centrala występuję w trzech wersje wyposażenia począwszy od wersji podstawowych tzn. basic idąc dalej przez classic i skończywszy na opcji premium.

Przeczytaj też Basic, classic czy Premium?


Tutaj należy dodać, iż oferowane rekuperatory po dostarczeniu do klienta wystarczy tylko podłączyć do prądu i uruchomić, aby rozpoczął swoją pracę, a cała jednostka już rozpocznie pracę.

Miejsce postawienia centrali w budynku również jest tutaj uzależniona od rodzaju jednostki. Posiadamy jednostki, które można postawić na nóżkach w dowolnym miejscu, a także są takie, które można podwiesić na suficie i zaoszczędzić na miejscu.